Montaż klimatyzacji Zgorzelec, klimatyzacja Legnica Bolesławiec - Klimatyzacje Zgorzelec

Przejdź do treści
DM KLIMATYZACJE
Kompleksowa obsługa w zakresie doboru montażu
jak i serwisu klimatyzacji każdego typu.

Montaż klimatyzacji Zgorzelec

Oferujemy systemy klimatyzacji i klimatyzatory różnego typu i przeznaczenia. Montaż klimatyzacji Bolesławiec, Zgorzelec, Bogatynia, Legnica oraz inne okoliczne miejscowości. Prowadzimy działalność na terenie całego Dolnego Śląska. Serwis, montaż i sprzedaż klimatyzacji. Stawiamy na jakość - korzystamy z urządzeń klimatyzacyjnych i materiałów eksploatacyjnych, których jakość potwierdzona jest przez certyfikaty, atesty oraz nasze wieloletnie doświadczenie. Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych, oferujemy okresową konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów i systemów klimatyzacji. Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń należy regularnie wykonywać przeglądy konserwacyjne. Wszystkie czynności konserwacyjne pozwolą Państwu na zaoszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami oraz podniosą stan higieny zajmowanych pomieszczeń.


REALIZACJE - GALERIA

Klimatyzacja Legnica - Bolesławiec

Prowadzimy działalność na terenie Dolnego Śląska, w szczególności oferujemy nasze usługi:
  • klimatyzacja Zgorzelec
  • klimatyzacja Bogatynia
  • klimatyzacja Bolesławiec
  • klimatyzacja Legnica
Rodzaje oferowanych klimatyzatorów i systemów klimatyzacji

Klimatyzator naścienny typu split

Najbardziej popularny typ wśród klimatyzatorów - naścienny (split) inverter. Montowany na ścianie, 10-30 cm od sufitu. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota bezprzewodowego. Stosowany jest zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz cichą pracą, jak również dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki inverterowej klimatyzator jest bardzo wydajny, ekonomiczny i dynamicznie dostosowuje moc do temperatury otoczenia.

Klimatyzator typu multisplit

Jak sama nazwa wskazuje, multi split to połączenie wielu niezależnych splitów. Dużą zaletą jest możliwość podłączenia kilku, różnych typów jednostek wewnętrznych (naściennych, kanałowych itp.) do jednego agregatu zewnętrznego. Każda jednostka wewnętrzna działa w takiej konfiguracji niezależnie i ma osobne sterowanie. W ten sposób możemy klimatyzować kilka pomieszczeń. Multi split jest bardzo użyteczny, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca na jednostki zewnętrzne - wtedy jedna centralna zastępuje nam kilka osobnych
Klimatyzator kanałowy

W celu klimatyzowania równocześnie kilku pomieszczeń, stosuje się klimatyzatory kanałowe. Powietrze do poszczególnych pomieszczeń rozprowadzane jest precyzyjnie i równomiernie specjalnymi kanałami, zakończonymi anemostatami na ścianie, w podłodze lub suficie.
Klimatyzator przysufitowy

Do klimatyzowania wysokich pomieszczeń nadają się klimatyzatory przysufitowe, które instaluje się bezpośrednio do konstrukcji stropu. Zapewnia to odpowiednią moc nadmuchu i cyrkulację powietrza.
Klimatyzator przypodłogowy

Stosowane są do klimatyzowania pomieszczeń w przypadku braku możliwości montażu jednostki wewnetrznej na ścianie lub suficie. Instalacja odbywa się przy podłodze, a zamontowana jednostka wewnętrzna przypomina grzejnik.
Klimatyzator kasetonowy

W pomieszczeniach, które posiadają sufity podwieszane i gdzie wymagana jest estetyka - biura, sklepy, inne pomieszczenia użyteczności publicznej w konstrukcji sufitu można zainstalować klimatyzatory kasetonowe.
DM KLIMATYZACJE
Wróć do spisu treści